Nasza ramówka

RANNE RAPY – poranna selekcja muzyczna klipów, które pomogą zerwać się z łóżka i zacząć dzień w Rymie MixtapeTV.

ENERGIA PORANKA – czego potrzeba by mieć dobry dzień? Dobrej Energii! Muzyka to najlepszy towarzysz człowieka, szczególnie rano, by dobrze nastroić się na dalszą część dnia. Energetyczne klipy wprowadzą w dobry nastrój każdego kto tylko będzie potrzebował, a pozostali będą tupać do rytmu oglądając MixtapeTV.

MIEJSKI STYL – Muzyka Miasta to nie tylko rap. To także towarzyszące mu inne gatunki, które pięknie wpasowują się w nurt hip hopu. Muzyka, która towarzyszy ludziom pochłoniętym swoimi sprawami nie musi być tylko rapowanym słowem. Dajcie się ponieść muzyce, która nie zawsze rapem jest, ale mocno z nim romansuje. 


CPD – Centralny Punkt Dnia – Na Ubitej Ziemi – w samo południe! Selekcja klipów, które w punkcie centralnym dnia spowodują, że będziecie chcieli zrobić głośniej.

NÓWKI SZTUKI – Gorące aż parzy! W Nówkach Sztukach zobaczycie najświeższe klipy, które albo już zawładnęły , albo dopiero zawładną światem! Uwaga, gorące że aż parzy!

KLASYKA GATUNKU – Są utwory i klipy, które zna prawie każdy. Te, które są najbardziej popularne i te, które nigdy się nie nudzą! Zwyczajnie KLASYKI – czyli coś co prawie każdy zna, albo znać powinien. 


WIĘCEJ RUCHÓW – Pasmo, którego zadaniem głównym jest… RUSZANIE. Czy palcem w bucie, czy ramionami, czy całym ciałem, przed telewizorem. Specjalna selekcja utworów/klipów porwie Was… tam gdzie tylko będziecie chcieli.

HIP-HOP NIE MA GRANIC – Kochamy to co nasze lecz zawsze miło gościć talenty ze świata. Daj się ponieść zagranicznym brzmieniom, niepowtarzalnemu flow i zobacz z nami jak to robią za wielką wodą!

URBAN HOUR – Rap ewoluuje… i to jak! We wszystkie strony świata, w meandry muzycznej ścieżki.  Urban Hour to czas dla tych, którzy lubią rap, ale wcale nie będą kręcić nosem, kiedy trafi się coś z tej samej rodziny muzycznej!


NEWSCHOOL vs OLDSCHOOL – bez względu na to o jakiej dziedzinie się mówi, w większości przypadków ludzie są podzieleni na tych, którzy uważają, że to, co było kiedyś i uważają to za najważniejsze i tych, którzy uważają, że nowe jest świeże i lepsze… Kto ma rację? Tego nie wiadomo… ale w tym programie spotykają się dwa nurty rapowe.. choć ich przedstawiciele nie zawsze się lubią. Hip hop, ma podobno łączyć a nie dzielić – więc będzie się łączył w naprzemiennie style !

RAZEM RAŹNIEJ – Młodzi, starzy, znani nieznani, popularni i w ogóle niepopularni. Chudzi grubi, młodzi starzy, wszyscy artyści spotykają się w tym paśmie, żeby grać w Waszych telewizorach, bo razem raźniej!

PA CENZURO – bez cenzury, bez owijania w bawełnę : Muzyka broni się sama. 


BEZSENNI – Nie możecie spać? Bardzo proszę, nie śpijcie! Oglądajcie pasmo Bezsenni i raczcie się najlepiej wyselekcjonowaną muzyką z waszych telewizorów. 

10/10 – 10 klipów wybranych przez …. No właśnie. Przez kogo tylko będziecie chcieli. Przez raperów, celebrytów, dziennikarzy, sportowców. Każdy.. KAŻDY! Będzie miał szansę wybrać swoją ulubioną dyszkę i zaprezentować ją. (Pewnie, gdy to czytasz zastanawiasz się, czy Ty też! No jasne! Zapraszamy, wybieraj 10 i dawaj do MixtapeTV!)

PASMO NOCNE – podobno wampiry budzą się nocą… nie tylko! Są po prostu tacy, co lubią oglądać klipy nocą i już. Bardzo proszę, zapraszamy!


MŁODZI ZDOLNI – w tym paśmie pojawią się najmłodsi zawodnicy. Bo muzyka nie powinna być robiona przez TUZY i dinozaury. Młodzi i tak przyjdą po swoje. Ich najlepsze klipy zobaczycie tu!

DELIKATNIE – pasmo, w którym króluje lekkość. Bez ostrych uderzeń i ciężkich lotów. Miło i przyjemnie i lekko…. 

OSIEDLOWO – to miejsce, gdzie zbierają się przedstawiciele ulicznego i około ulicznego rapu. Czasem każdy z nas ma potrzebę sprawdzenia czegoś, co daje nam „ulica”, a daje naprawdę wiele. Sprawdźcie sami!


CZAS NA MELANŻ – bo weekend jest od tego, żeby się bawić. Najlepsze klipy na imprezę, najlepsze rytmy do tańczenia, najciekawsze utwory do posiedzenia w domu. Nie warto wychodzić z domu. Warto zrobić melanż z MixtapeTV!

PARTY HARD – ten program to zachęta do tego by po prostu zrobić głośniej i świetnie się bawić. Muzyka łączy, muzyka łagodzi obyczaje. Po prostu Muzyka i niech się dzieje!

TO JESZCZE NIE PONIEDZIAŁEK! – Zanim tydzień ruszy na nowo, zanim będziemy musieli skupić się na naszych obowiązkach, warto niedzielny wieczór potraktować jako przyjaciela, który przytuli zanim wpadniemy w kolejny wir najgorszego dnia tygodnia – czyli Poniedziałku. Staranna selekcja klipów ma na celu przedłużać niedzielę.. na maksa.


BEZ POŚPIECHU! – hola hola! Jest weekend! Nie trzeba szybko, nie trzeba głośno. Weekend jest od tego, żeby wypoczywać. Bez Pośpiechu pozwoli Wam relaksować się i korzystać z upojnym, błogich chwil weekendowych. A tych, którzy poprzednia dnia poszli o dwa kroki za daleko, chętnie przytuli i doda otuchy.

UNERGROUND – cudze chwalicie, swojego nie znacie! To pasmo, w którym pojawią się podziemi gracze! Każdy zaczynał nucenia pod prysznicem a potem nagrywania w domu. W tym paśmie poznacie ludzi, którzy bez wielkich kontraktów, bez ogromnych koncertów robią muzykę… z serca i robią ją naprawdę dobrze! Przekonajcie się sami!